Plán zimnej prípravy

Zoznam tréningov a prípravnych zápasov A mužstva.

DátumDeňMužstvoČinnosťMiestoČasPoznámka
8.1.2017NedeľaATréningŠtadión Zlaté Klasy10:00
10.1.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
11.1.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
13.1.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
14.1.2017SobotaKlubČlenská schôdzkaKultúrny dom, Zlaté Klasy18:00
15.1.2017NedeľaATJ Čierny Brod-FK Zlaté KlasyGalanta, umelá tráva13:00Zraz o 11:30
17.1.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
18.1.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
20.1.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
21.1.2017SobotaATJ Rovinka-FK Zlaté KlasyDunajská Lužná, umelá tráva17:30
24.1.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
25.1.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
27.1.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
29.1.2017NedeľaAFK Zlaté Klasy-ŠK ČakanyPetržalka, umelá tráva15:00
31.1.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
1.2.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
4.2.2017SobotaAOFK Dun. Lužná-FK Zlaté KlasyDunajská Lužná, umelá tráva11:00Zraz o 9:30
7.2.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
8.2.2017StredaARehabilitačný tréning, termálŠtadión Zlaté Klasy18:30
12.2.2017NedeľaAFK Zlaté Klasy-SC ČenkovcePetržalka, umelá tráva15:00
14.2.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
15.2.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
17.2.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
18.2.2017SobotaKlubSúťaž v kartáchKultúrny dom, Zlaté Klasy15:30
19.2.2017NedeľaAFK Veľká Mača-FK Zlaté KlasyGalanta, umelá tráva
21.2.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
22.2.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
24.2.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
25.2.2017SobotaAOFK Matúškovo-FK Zlaté KlasyGalanta, umelá tráva13:00Zraz o 11:00
28.2.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
1.3.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
3.3.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
5.3.2017NedeľaAFK Zlaté Klasy-ŠK TomášovŠtadión Zlaté Klasy
7.3.2017UtorokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
8.3.2017StredaATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
10.3.2017PiatokATréningŠtadión Zlaté Klasy18:30
12.3.2017NedeľaAŠtvrtok n./O.-FK Zlaté KlasyŠtadión Štvrtok n/O.14:30majstrovský zápas